ספא סינרגיה

כמה פעמים התבוננת על הדירה שלך כצופה מין הצד, והיא הזכירה לך את הדירה של סבתך ?

כמה פעמים כבר אמרת לגברת שאתה מזמין ספא סינרגיה ? אבל לא באמת עשית משהו עם זה.

מה עושים ? מזמינים ספא סינרגיה,מחדשים ומשפצים !

כולנו אוהבים צבעים חדשים, שינוי בחדר השינה, הסלון או חדר הילדים. כל אחד או אחת מאיתנו מחכה, מייחל ומצפה לאותו שינוי, שיפוץ או איך שלא נקרא לזה. אבל מה שבטוח, השינוי הזה ירענן ויחדש לנו את הבית,כדי שדבר כזה יקרה,צריך לשנס מותניים, להזמין ספא סינרגיה , ולדעת שאנחנו הולכים לעשות פה שינוי, בכל המרץ ובכל הכוח.


flickr.com


ספא סינרגיה ? למה ?

השלב הראשוני הוא, ישיבה מסודרת של שני בני הזוג, יחד, הם מגיעים לעמק השווה, מה ברצונם לעשות בדיוק ? מה להחליף ? האים בכוונתנו לצבוע את הבית ? רק חדרים אולי רק את הסלון ? מרהטים מחדש ? על כמה עומד התקציב שלנו ? איזה פרק זמן אנחנו מוכנים להקריב לטובת העניין ?

ספא סינרגיה, להגשמת החלום.

שאלות אלו ועוד דומות להן, יעזרו לנו לרכז את הצפיות שלנו מהשדרוג הזה, ולהביא אותנו לתאום ציפיות, מה באמת יש ביכולתנו לעשות, ומה נאלץ לדחות לפעם הבאה. מכאן והלאה הדרך לעיצוב הדירה שלנו מחדש כבר סלולה, בשלב הבא נעשה את אותה פגישה של שני בני הזוג, רק שהפעם נשלב בשיחה גם ספא סינרגיה.

אותם ספא סינרגיה, יתנו לנו תוכנית מסודרת לדברים שהעלנו בשיחה הקודמת, ספא סינרגיה יעזרו לנו לתרגם את הרצונות שלנו , בכל מה שניגע לאותו שיפוץ, ולהוציא את הדברים לפועל, זהו תפקידים וזו בדיוק ההתמחות שלהם, להוציא לפועל את החלומות המתוקים שלנו. ישנם בגוגל שלל של ספא סינרגיה, תפקידנו לבחור באלו שסמוכים לאזור מגורנו, ואלו שקיבלנו המלצות עליהם, מחברים ומכרים שכבר הקדימו אותנו ועשו את השיפוץ הזה לפנינו.

מילות סיום ...

כמו כל דבר בחיים, גם השיפוץ הזה יסתיים, ובסופה של תקופה קצרה, שבה תעברו לישון בסלון, ואת החדשות בערב תאלצו לראות בחדר הילדים, אתם תזכו לדירה חדשה ומסודרת, בדיוק כפי שחלמתם לפני כמה חודשים.