מי אינם נזכר את כוכבות התוכנית המיתולוגית סקס והעיר הרצינית ממריאות בכל פעם אחת מחנות כלבו רצינית, כשבידיהן שקיות נייר ממותגות ונחשקות יותר. כולנו רצינו שגם על ידינו תהיה תלויה לרוב שקית נייר כזאת או לחילופין שונה כדי שרובם הגדול יראו מה רכשנו בעידן האחרון. מעמדן הרם של שקיות הנייר אינם תמיד היה לי כך, אלא שכיום הן כדלקמן הולכות ומתבצעות פופולאריות הרבה מאוד בזכות הטרנד הבינלאומי עבור שמירת כדור הארץ מנזקים קשה מאוד הפיכים.

ולאסונות שכאלה גורמות האלופות של מחלקת השקיות בתקופה האחרונה – שקיות הניילון והפלסטיק. לאורך שנים רבות הלכו ונערמו בכל רחבי הגלובוס טונות של היסוד הבלתי מתכלה הנ"ל, עד שארגונים ירוקים התחילו להסב את תשומת לב היצרנים לסוגיה. בימים אלה מתגברת הקריאה להפסקת אופן השימוש בהן. במקומן נמצאות שקיות נייר בשאר אזורי הגדלים, מכל הסוגים, בגוונים ססגוניים ועיצובים אחרים.

שקיות נייר – תועלות לא רק
האם מעדיפים שקיות נייר תורמים לאיכות הסביבה 2 פעמים – פעם אחת אחת בכך שמקטינים את ייצור הפלסטיק ההרסני ופעם נוספת כשמשתמשים בחומר משומר, הנייר, ומקטינים את אותה כריתת היערות בכדור הארץ, כיוון שנייר, כידוע, עשוי עץ. החלפת לתופעה זו, 2 בונוסים מובנים תקבל כל שלך שתעדיף שקיות נייר, היא האמת אף תיתפס בדעת הקהל כירוקה ואף תקבל אביזר בעל מראה איכותי יותר מכך. והכי חשוב, כנהוג בעידן הזה, הינה האפשרות להביא לידי ביטוי את אותה שקיות הנייר לפרסום. שקיות נייר הופכות בגיל שניה למשטחי יח"צנות יחד עם הדפסים ססגוניים או לחילופין מדבקות יחד עם לוגו נקי בכל האיזורים ומעודכן שייחרט בזיכרונו של כל בן אדם.

שקיות נייר הן כדלקמן קלות לעיצוב ונעימות לשימוש ואת החפץ או המוצר ניתן, כאמור לעיל, ליצור התקשרות ובכל גודל שהוא משקיות קטנטנות לצורכי מתנות זעירות, כמו שוקולדים אם תכשיטים, וגם לשקיות נייר מסחריות יותר מכך המיועדות לקופסאות נעליים או פריטי לבוש מדהימים והמון צעירים ומבוגרים. הדזיין יהיה מסוגל לקרות לרוחב אם בזמן ואם בכל סוג אפשרי, כולל גוון חום "של פעם" וטקסטורה – מבריקה או מט, חלקה או לחילופין מחוספסת. גם מבחינת הידיות אפשרי לגוון תוך שימוש חומרים שונים כמו למשל אזור, בד נייר, עור, פלסטיק- שאין בו ספק שהם הרבה מיוחד ידידותיים ונוחים מאשר ידיות הניילון שנקרעות בנוחות.