עורך דין פליליעורך דין פלילי מטפל במגוון סוגיות, ברצח, בגנבה, בעברות מין, בסמים, באלימות ועוד. בכל אחד מהמקרים הללו, מומלץ לערב עו"ד פלילי. התערבות של עו"ד פלילי במצבים הנ"ל יכולה להיות ההבדל בין זיכוי או לחילופין ישיבה בכלא של מספר חודשים לבין ישיבה ממושכת של שנים רבות‎.

 

עורך דין פלילי - כיצד נוכל למצוא את הטוב ביותר

בחרו עו"ד המאמין באי אשמתכם. ייצוג הגון הוא רק על ידי עו"ד המאמין לדבריכם. אין להאמין לעורך דין הבטוח בהצלחה באופן אבסולוטי. יש לקחת בחשבון כי במשפט פלילי אין ערובה לזיכוי או להקלה ניכרת בחומרת העונש. לא לקחת עורך דין המתנה את תשלום שכרו מראש. כמו כן לא טוב לשכור עו"ד אשר מבקש תשלום לייעוץ. עורך דין מכובד ומקצועי אינו דורש שכר לפגישת היכרות ראשונה. עוד לפני שאתם בוחרים עו"ד פלילי בקשו חוות דעת. אף באתרי רשת האינטרנט השונים שעוסקים בעניין תוכלו למצוא המלצות וחוות דעת עדכניות על עורכי דין בעלי ניסיון וישרים.

מחיקת רישום פלילי איך נוכל לבטל רישום פלילי

רישום פלילי זה השלב הראשוני המתחיל את ההליך הפלילי. המשטרה תרשום רישום פלילי נגד כל אדם , אחרי שהוגשה נגדו תלונה שיש בה עניין לציבור. את הרישום הפלילי קל יהיה לבטל עוד בטרם שהוגש כתב אישום. במצבים אלו אפשר לפנות ליחידה במשטרה הבודקת את העניין ולבקש ממנה לבטל את כתב האשמה. פנייה לביטול כתב אישום פלילי צריכה להיות מלווה בנימוקים ראויים כמו למשל זמן רב שעבר או נימוקים בריאותיים, אישיים ועוד'.  יש אפשרות לברר בתחילת ההליך האומנם יש סיכויים לביטול הרישום הפלילי. לכן כבר בעת פתיחת תיק החקירה חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין פלילי. מעורבות עורך הדין בכל ההליך היא חשובה ביותר.

עריקות - איך למנוע רישום פלילי

תחום העריקות הוא עניין צבאי ונוגע לחיילים סדירים , במילואים או קבע. נפקדות של יותר מארבעים וחמישה ימים נחשבת לעריקה. לאחר ארבעים וחמישה ימים של היעדרות יטופל הנושא באמצעות היחידה המתאימה והחייל יקבל רישום של עריק. המשטרה יכולה לתפוס את הנאשם ולהתחיל בהליכים נגדו גם בעת בדיקת רישיון רגילה. בסיטואציה מעין זו חשוב להשתדל למצוא דרכים לביטול הרישום הפלילי או להגן על הנאשם ולמטרה זו צריך לפנות לעו"ד פלילי.