שירותי פינוי דירה, הינם לעתים בגדר הכרח בעיקר במקרים בהם עלינו להכין מחדש דירה שהייתה בבעלותנו במשך זמן רב, לקראת מגורים חדשים דרך השכרתה או מכירתה. דירות שכאלו הן לרוב מוזנחות, שלמעלה משנים אף אחד לא דאג לתחזוקתן הנאותה. אם בבעלותכם דירה, אשר לצורך העניין הועברה לכם בירושה דרך אחד מבני המשפחה המנוח, וכעת אתם מעוניינים לייעד אותה מחדש למגורים, בין אם עבור עצמכם או עבור דיירים חדשים, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לחשוב על כל נושא הפינוי והניקיון.

 

כיצד חברת פינוי דירות יכולה לסייע במסגרת הכנת בירה למגורים חדשים?

 

קרוב לוודאי שהדירה המוזנחת, בה איש לא התגורר במשך שנים רבות, נמצאת כעת במצב אקוטי המחייב טיפול מקצועי וזהיר במיוחד. בדרך כלל דירות שהועברו בירושה לא רק שנמצאות במצב ירוד ומטה אלא גם עמוסות בציוד וחפצים כה רבים עד שכמעט ולא ניתן להבחין בחללי הדירה השונים. מן הסתם דיה שכזאת לא ממש תמשוך ותזמין רוכשים או שוכרים פוטנציאליים. הדבר הראשון אם כן שיש לבצע בדירה הוא פינוי תכולה וניקיון יסודי על מנת לאפשר רמה נאותה של תנאי מחייה, ורק אחר כך ניתן היה לדון בנושא השבחת הנכס.

 

אלו שירותים יכולים לסייע בהשבחת ערך הנכס?

 

חברת פינוי דירות, למודת ניסיון, יודעת היטב כיצד לגשת לדירות בעלות המאפיינים האמורים. שירותי הפינוי יתחילו עם מיון וארגון מוקפד של כל חפצי הדירה, כאשר חלק מהם יזרקו לאתרי פסולת וחלק יועברו לתרומות ונזקקים או לאתרי מכירה של מוצרי יד 2. לאחר הפינוי היסודי ניתן יהיה להתחיל בהשבחת הנכס, על יד ביצוע של מספר פעולות אשר הראשונה בהם כמובן מתייחסת לנושא הניקיון. אם בעל הדירה מעוניין להעלות את ערך שווי הדירה מומלץ בנוסף לניקיון הדירה לבצע גם פוליש, צביעת קירות, הדברה בכל חללי הדירה ועוד.
חשוב לציין שלא כל חברות פינוי והובלות מבצעות את כל השירותים הללו, ויש ראשית לוודא מול נציגי החברה מהם השירותים שהיא מעניקה.