ייעוץ עסקי הוא לפעמים מה שמפריד בין חברה שפושטת רגל לחברה שקמה מקשייה ועולה על דרך חדשה של רווחיות, בארץ קיימות חברות שונות המציעות את השירות, ניתן כאן טיפים להיחלצות ממשבר כלכלי המאיים על העסק בפנייה אל חברת ייעוץ עסקי -

 

טיפ 1- ניתן לפנות אל חברה לייעוץ עסקי באופן פרטי ועצמאי, וניתן לפנות גם באמצעות משרד התמ''ת אשר מפעיל את ''הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים'' , שם יחברו בינכם ובין חברות ייעוץ עסקי מוכרות, ואף יסבסדו לכם את עלות השירות בכ-70%. כדאי לבדוק את זכאותכם.

 

טיפ 2- מומלץ להיערך לחשוף את כול הנתונים הפיננסיים שקשורים בעסק, הסתרת מידע תפגע ביישומיות התכנית כולה, ותהווה בזבוז זמן יקר, הפגישות נערכות בדיסקרטיות מלאה ואינכם מסתכנים בהן.

 

טיפ 3- לאחר ההערכה של האספקטים הכלכליים המלאים של העסק שלכם, יתחיל שלב הבניית תכנית עסקית, כדי שזה יצליח חשוב לתמוך בשילוב מסמכים על העסק המאשרים את יכולתה לעבוד ולהושיע את העסק.

 

טיפ 4- אם פניתם אל חברה פרטית בקשו גם ביסוס אסטרטגיה עסקית, תמיכה זו חורגת מתכנית עסקית, ומבצעת גם סקירה של שווקים נוספים אליהם תוכלו להיכנס וכדאיות ערכית שינויים מבניים ושירותיים בעסק.

 

טיפ 5- אם בחרתם בחברת ייעוץ עסקי שדרת משרד התמ''ת, לא תגובש לכם גם אסטרטגיה עסקית כוללת, אך המדינה תעמיד ערבויות וביטחונות בשיעורים גבוהים מאד לכול בקשת הלוואה שעל פי התכנית העסקית של חברות ייעוץ אלו.

 

לעמוד על קרקע יציבה עם ייעוץ עסקי

 

הקשיים הרגשיים והטרדות של בעל עסק שנתן ממרב מאמציו להקמת העסק מייסרים, לכן ככול שתקדימו לבחור בייעוץ עסקי כך תחסכו לכם משאת הייסורים הללו, וגם תקדימו לטפל ולהציל את העסק שלכם לפני שיוסיף להסתבך ולשקוע. ייעוץ עסקי הוא אמצעי סיוע נפוץ וחיוני והוא נמסר על ידי אנשי מקצוע בתחום הפיננסים והסיוע המימוני לחברות. התכנית העסקית וביסוס אסטרטגיה כלכלית מקיפה הם כלים בעלי עוצמה רבה שיכולים להציל עסק, יחד עם זאת חובה להקפיד ולבחור בייעוץ מקצועי ומוכר, ולא אתם מסתכנים ביישום צעדים פיננסיים שיכולים לסכן עוד את מצב העסק שלכם.