אנשי עסקים רבים משקיעים בנדלן. יש גם גופים שונים שקונים נכסים להשקעה.עסקאות רבות נעשות בתל אביב ובגוש דן. יש מי שקונה משרד בתל אביב, ויש מי שרוכש חנות או דירה נכס הוא דבר שצריך לנהל. יש צורך לתחזק אותו . צריך להשכיר אותו לשוכרים, לעשות את הגבייה עבורו. לשלם מיסים ועוד הרבה דברים שקשורים בניהול הנכס. להרבה אנשים אין יכולת וזמן לעשות את כל הפעולות הללו. לכן הם שוכרים שירותי ניהול של נכסים. יש אנשים וחברות שיודעים לנהל נכסים. תמורת סכום חודשי קבוע הם יעשו את ניהול הנכס בצורה טובה מאוד. גם מתווך שיש לו משרד בתל אביב עושה מטלות אלו. יש לו הכנסה חודשית קבועה שנכנסת לעסקיו באופן קבוע. ונותנת לו תמורה חודשית.

 

ניהול נכסים

 

ניהול הנכסים הוא עבודה רוטינית. לכל נכס יש את הבעיות שלו. כל נכס צריך לעבור מדי פעם רענון. בדרך כלל במעבר בין שוכר לשוכר מתבצעים שינויים. שוכרים חדשים רוצים משרד שתפור למידותיהם. הם ירצו לערוך שינויים. לכן ידאג איש הניהול להביא אנשי שיפוצים לביצוע העבודות. לעיתים מדובר רק בצביעה ותיקונים שונים. בנוסף צריך לעשות חוזה עם השוכר. את החוזה צריך לעשות על ידי עורך דין. לכל חברת ניהול שכזאת יש את אנשי המקצוע עליהם היא סומכת. אנשי השיפוצים גם יעמדו לרשות חברת הניהול במשך עשרים וארבע שעות על מנת לתת שירותים דחופים. כמו פיצוץ צנרת מים, קריסת מערכת החשמל ועוד.גם את הגביה יעשה איש הניהול. הוא יעביר את הכספים לבעלי החברה.

 

אחזקת מבנים

 

יש מגדלי משרדים גדולים שמנוהלים על ידי חברות ניהול. בכל בניין כזה יש אב בית שתפקידו לנהל את כל האופרציה במגדל המשרדים. בהרבה מקרים יש לו עובד צמוד .איש אחזקה שמטפל בכל העניינים הדחופים שבבניין. חברת הניהול תדאג לשירותי תחזוקה נאותים. שירותי ניקיון, שמירה, תחזוקה ועוד. במגדלים של קירות זכוכית. ייעשה אחת לכמה חודשים גם ניקוי החלונות באמצעות סנפלינג או במעליות מיוחדות. בכל קומה יש יחידות שירותים. הם יטופלו על ידי אנשי ניקיון צמודים במשך כל שעות פעילות הבניין. יש גורמים שעוסקים בניהול נדלן בתל אביב ובגוש דן. אנשים אלו יכולים לטפל גם בנכס אחד דוגמת משרד בתל אביב , וגם בנכס גדול כמו בניין משרדים גבוה. לכולם הם ייתנו שירות מקצועי ואמין.