אם אחרי שנים שבהן הייתם שכירים החלטתם לשים קץ למצב הזה והחלטתם שאתם רוצים להיות עצמאים, אז אין ספק שאחד מהדברים שאתם צריכים לדאוג להם, זה משרדים לעסק. ישנם כמה דברים שכדאי לדעת עוד לפני שאתם רצים ורואים הרבה משרדים אופציונאליים, ובמדרך שלפניכם תוכלו לקרוא מידע שיעזור לכם לבחור נכון.

 

הגדירו את הצרכים שלכם

 

השלב הראשון של חיפוש משרדים להשכרה, הוא למעשה השלב שבו אתם מנסים להגדיר לעצמכם מה אתם מחפשים ולמה אתם זקוקים. האם אתם צריכים משרדים שישרתו רק אתכם או שאתם רוצים משרדים שתוכלו להזמין אליהם לקוחות ועובדים? יש לכך חשיבות בבחירת המשרד הן מבחינת המיקום, הן מבחינת הגדול והן מבחינת הסגנון.

 

בחרו את מיקום המשרד

 

מיקומם של משרדים להשכרה לא משנה רק את גובה השכירות שאותה תשלמו, אלא את כל הנגישות של אנשים לעסק שלכם. עליכם לחשוב גם על מי שעתיד להגיע למשרד שלכם אם אתם רוצים שיהיה לכולם נוח, ולכן לא מומלץ לשכור משרד שנמצא במקום שהנגישות אליו נמוכה.

 

הקפידו על החנייה

 

עוד דבר שצריך לחשוב עליו ולבדוק אותו לעומק כאשר רוצים לחפש משרדים להשכרה, זה האם יש מספיק חנייה לכל מי שעתיד להשתמש במשרד. לבחור משרד ללא חנייה זה למעשה לשים לעצמכם מכשול, ולא רק לעצמכם, אלא גם לכל הלקוחות שיצטרכו להגיע למשרד.

 

עצבו את המשרד מכל הלב

 

אם אתם כבר לוקחים משרדים מטופחים שנמצאים בבניינים הכי טובים והכי חדישים, ואם אתם לוקחים משרדים שממוקמים בבניינים שעברו כולם תמ"א 38 או שיש שלם אחזקה בניינים שוטפת, הרי שעליכם להשקיע גם בעיצוב. עיצוב מהווה עוד אמירה ועוד מסר שאתם שולחים ללקוח ולכן לא כדאי לזלזל בכך וכדאי להשקיע בתחום הזה מאוד.

 

אל תוותרו על הנוחיות שלכם

 

בנוסף לכל מה שצוין, אי אפשר להתעלם מכך שלשכור את המשרדים הכי טובים זה לעיתים גם לשלם מחירים גבוהים. אתם צריכים להתחשב בנוחיות שלכם וברמת החיים שבה אתם רוצים לחיות, ואין כל סיבה שתיקחו משרד שהשכירות עליו יותר מידי יקרה.