כיום ניתן לראות מקומות רבים בהם תכנית תמ"א 38 טרם מבוצעת כלל, בייחוד באזורים אשר מחוץ לערי המרכז. תושבים רבים לא מבינים את היתרונות הרבים אשר יכולה להעניק להם תנ"א 38 בבניין בו הם גרים ולכן מתנגדים לביצוע של העבודות הללו בבניין בו הם מתגוררים. חשוב להבין כי עבודות תמ"א 38 אשר מבוצעות בצורה מקצועית תוך כדי מיצוי של כל זכויות התושבים בעזרת עורך דין תמא 38 הינן עבודות אשר יכולות להעניק לדיירים בכל בניין יתרונות רבים מאוד ולאפשר להם לחיות בדירה הרבה יותר בטוחה והרבה יותר ראויה למגורים, דבר אשר יכול להעניק להם יתרונות רבים.

 

מיגון הבתים בפני רעידות אדמה

 

המטרה העיקרית של עבודות תמ"א 38 הינה מיגון של הבתים מפני רעידות אדמה. על פי מחקרים שבוצעו ישראל נמצאת באזור סיכון לרעידות אדמה קשות ולכן מיגון של הבתים בצורה נכונה וטובה יכול להעניק יתרונות רבים מאוד לתושבים ולאפשר להם להיות מוגנים יותר בזמן של אסון חלילה. חשוב לזכור כי בישראל יש בניינים רבים אשר הינם ישנים מאוד ולא נבנו על ידי תקנים מחמירים ועם חומרים איכותיים ולכן מיגון של הבניינים הללו הינו חשוב מאוד ויכול להציל חיים. במסגרת מיגון הבניינים, הדיירים יכולים לזכות בשיפור של הדירות שלהם בצורה משמעותית ובזכויות רבות אחרות, אם רק יפנו אל עורך דין תמא 38 מקצועי אשר ידאג למיצוי של כל הזכויות הללו.

 

שיפור איכות החיים של הדיירים

 

כאמור, עורך דין תמא 38 מקצועי אשר ידאג למיצוי של כל זכויות התושבים בבניין יכול להעניק לדיירים יתרונות רבים מאוד בזמן ביצוע עבודות תמ"א 38 ויכול לאפשר להם לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית ולהפוך את הדירה שלהם להרבה יותר ראויה למגורים והרבה יותר איכותית, דירה שתעניק להם יתרונות רבים במיוחד. לכן חשוב מאוד לבחור עורך דין בעל ניסיון בתחום, כזה שידע כיצד להתמקח עם הקבלן בצורה הטובה ביותר וכזה שיצליח למצות את כל המגיע לכם ללא כל בעיה כלל.