אין ספק, שאחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים הוא רגע הצעת הנישואין בין שני בני זוג וזה עוד כמובן לפני החתונה. כמובן, שרגע השיא במקרה של הצעת הנישואין הוא הצגת טבעת האירוסין, שהיא הטבעת שאותה תענוד האישה, עד ליום חתונתה, אז תקבל את טבעת הנישואין. מדובר על שני סמלים חשובים בחייהם של בני הזוג.

בעוד את טבעות הנישואין, בוחרים בני הזוג ביחד, במקרה של טבעות אירוסין מדובר על סיפור שונה לגמרי. במקרה הזה, בוחר בן הזוג את הטבעת לבד ולרוב השלב הזה מתלווה בהרבה חששות ולא מעט התלבטויות, שכן כמובן כל אחד היה רוצה לבחור את הטבעת הנכונה ביותר עבור בחירת ליבו, כאשר הוא מציע לה נישואין.

הדילמה- טבעת מעוצבת מול טבעת מוכנה

במקרה של טבעות אירוסין תמיד תהיה הדילמה הטבעית של טבעת מעוצבת על ידי מעצב פרטי, שיתאים את הטבעת במיוחד עבור בת הזוג, או לחילופין על טבעת מוכנה מקטלוג, אותה ניתן כמובן למצוא ברוב חנויות התכשיטים הגדולות והקטנות כאחד. כאשר עומדים בפני הדילמה הזאת יש מספר שיקולים עיקריים.

ראשית, השיקול הראשי במקרים הללו, כמובן שהוא התקציב לרכישת הטבעת. הטבעת הזולה ביותר שתהיה הולמת תעלה לא פחות מאלפיים שקלים, בעוד טבעות מעוצבות בעיצוב מיוחד יכולות להגיע למחירים של כמה אלפי שקלים בקלות רבה, עם זאת, גם טבעות אירוסין בקטלוג יכולות להיות יקרות לא פחות.

פחות כאב ראש?

כמובן, שכל אחד היה מעדיף כמה שפחות כאב ראש בתהליך בחירת הטבעת וכמה שפחות התלבטויות, אולם אף אחת מסוגי הטבעות של הבחירות לא יבטיחו לכם כמה שפחות כאבי ראש והתלבטויות. במקרה של טבעת מוכנה מקטלוג, אתם תוכלו להתלבט לא מעט כמובן ולחשוב מהי הטבעת שהכי מתאימה וגם אחרי הבחירה לא להיות בטוחים.

לעומת זאת, במקרה של טבעת שהיא מעוצבת אישית, ייקח זמן עד שתראו אותה וסביר כי אולי גם לא תהיו מרוצים לגמרי מאיך שהיא נראית ותצטרכו לסמוך לא מעט על המעצב והכישרון שלו שהוא יכין את שתתאים בדיוק לבחירת ליבכם. בסופו של דבר, כדאי לבחון היטב את כל האפשרויות במקרה של טבעות אירוסין ובעיקר כמובן לסמוך על הטעם שלכם.