מאזדה 2 היא מכונית מבית היוצר של חברת מאזדה היפנית. חברה שבולטת מאוד בשוק הרכב הישראלי בעשורים האחרונים. לאורך שנים רבות חברת מאזדה נמצאת בטופ של מכירות רכב בישראל. ובשנים מסוימות אף ראשונה בתחום. הסיבות לכך הן רבות. ראשית, מאזדה היא מכונית שידועה בזכות האמינות שלה. השרות של דלק מוטורס יבואנית מאזדה בישראל הוא שרות שמוכיח עצמו כל העת. מכונית מאזדה 2 היא המכונית הקטנה בסדרת דגמי מאזדה בארץ. יש לה נפח מנוע של כ1500 סמק. צריכת הדלק היא סבירה מאוד ביחס לנפח המנוע .המכונית היא מכונית מאובזרת ונוחה. יתרונה גדול בגלל מימדיה הקטנים יחסית זה הופך אותה לרכב מעולה לתנועה בתוך אזורים אורבאניים צפופים כמו מטרופולין גוש דן.

 

מונית מאזדה 2

 

בגלל מימדיה הנוחים מאזדה 2 קלה לתמרון בכבישי צפופים. נהגי מוניות צריכים כל העת לתמרן בתנועה צפופה. הנהגים הם נהגים מקצועיים שמבלים הרבה זמן על הכביש וכל דקה חשובה להם. במקרים רבים הם צריכים להגיע ללקוח שממתין בקוצר רוח על מנת לאסוף אותו ליעדו. מאזדה 2 תטופל באחד ממוסכי מאזדה בארץ. קוד השירות של חברת מאזדה הוא מהמעולים שיש בארץ. מכונית מאזדה 2 כמו כל מכוניות מאזדה  תרשמנה בתוך המאגר הממוחשב של מהיבואן. וכמובן בתוך הרשימות של המוסכים השונים. לכל רכב יש את תעודת הזהות שלו והוא יטופל במקצועיות. המוסכים מאובזרים במערכות מחשוב למנוע, ולמערכות  אחרות ברכב. צוותי המוסך מיומנים ועוברים השתלמויות מקצועיות בטיפולים במכוניות מאזדה.

 

שירות ותיקונים

 

השירות של מוסכי מאזדה מעולה ומקצועי. במוסך ישתמשו בחלקי חילוף מקוריים של היבואן, או בחלקי חילוף שאושרו על ידי היבואן. בעלי מוניות זקוקים למכוניות המצב תקין כל העת, שכן עליהם תלויה פרנסתם. לכן הם יכולים להיות רגועים בכל מה שנוגע לשירות. למכונית מאזדה 2 יש יתרון נוסף. בגלל אמינותה היא שומרת על ערכה בשוק הרכב המשומש. וגם בשוק המוניות. לקוח עתידי שרוצה לקנות מאזדה 2 משומשת יכול ללמוד על ההיסטוריה שלה על פי הרישומים במוסך. לוודא שלא היו בה תקלות רציניות ולראות שהרכב מטופל בצורה מסודרת.תא המטען של מאזדה 2 הוא בן 250 ליטרים והוא ניתן להרחבה על חשבון המושבים האחוריים. גם ללא הרחבה תא המטען מספיק גדול, ויכול לשרת מספר נוסעים במונית.