זוגות רבים הנמצאים בשלבים המקדימים לפני היציאה המיוחלת אל הפנסיה, מחפשים דרכים בהן ניתן להגדיל את ההכנסות הצפויות להם בשנים בהם הם לא יעבדו במשרה קבועה ומכניסה. היות ומרביתו הגדול של הציבור בישראל היום כבר חוסך באפיק פנסיוני כזה או אחר, ייתכן שהדבר נראה לכם מיותר או שולי. אך תנו את דעתכם על כל אותם זוגות אשר התחילו לחסוך לפנסיה בגיל מבוגר מדי או שלא הצליחו לחסוך מספיק מסיבות אחרות – עבודה צמודה עם בית השקעות מצליח יכולה בהחלט לעזור להם לגשר על הפערים הללו ולהגדיל את סכומי ההכנסה הצפויה בצורה מרשימה.

בחירה של בית ההשקעות

העבודה הצמודה עם בית השקעות נחשבת לרווחיות יותר, היות והעמלות אותן בתי ההשקעות גובות הן נמוכות באופן משמעותי מאלו שגובים הבנקים השונים. מי שחיפש אי פעם משרדים להשכרה כמו משרדים להשכרה בהרצליה או עבור מי שעבד בעברו בתיווך של משרדים להשכרה שהם יוקרתיים ואיכותיים, כמו משרדים להשכרה בהרצליה או כל אזור מבוקש אחר, יודע כי אין תחליף לניסיון העשיר של מי שבקיא ומצוי בשטח שנים רבות. פנו אל בית השקעות שהוא בעל מוניטין ארוך שנים ושהוא מוכר בשוק כמוביל בתחומו, ולא תתאכזבו. בית השקעות כזה יוכל להציע לכם תיק מגוון עם אפיקי השקעות שונים עם סיכון מינימלי ורווחים פוטנציאליים גדולים ביותר.

בתי השקעות מעולים

כל בית השקעות רווחי ומצליח מעסיק עובדים מיומנים אשר אמונים על התחומים השונים של העשייה במקום. ראשית ישנם המנהלים של תיקי ההשקעות, אשר עובדים ישירות אל מול שוק ההון ומחליטים על הקווים העקרוניים של מדיניות ההשקעה. נוסף על אלו תוכלו לפגוש בבית השקעות מצליח גם ביועצי השקעות אשר עובדים באופן ישיר אל מול הלקוחות השונים ובונים עבור כל אחד ואחת מהם תיק אשר מתאים בדיוק לתקציב ולרמת הסיכון המתאימה להם. נוסף על כך תוכלו למצוא בבית השקעות גם אנליסטים אשר נמצאים עם יד על הדופק ועוקבים אחר כל ההתפתחויות החדשות והעדכניות בשוק ההון הישראלי.