ישנן כיום המון מעבדות שרוצות לפרסם את עצמן, ומהי הדרך הטובה ביותר לפרסם את עצמך? הרי הדרך הזו היא אך ורק בעזרת האינטרנט, מי בעצם מחפש היום מעבדת תיקון אייפון בדרך אחרת שהיא לא האינטרנט? אף אחד! היום פשוט כולם מחפשים אך ורק באינטרנט. כאשר מבקשים ממני לבנות אתר אינטרנט למעבדת תיקון אייפון, או למעבדת תיקון אייפד או כל דבר אחר בסגנון, אני יודע שיש לי משהו מאוד חשוב לשאול – האם אתם גם מוכרים מוצרים? הרי אי אפשר לבנות אתר שכזה שיהיה סתם אתר תדמיתי ואני בעצם צריך יותר מזה, אני צריך איזשהו אתר מכירות אונליין.

מה מייחד אתרי  אינטרנט של מעבדות?

אתרי אינטרנט של מעבדות כאלו ואחרות דורשות עוד משהו – שכנוע עמוק של הלקוח, הרי כאשר למישהו נשבר איזשהו סמארטפון או אייפד, הבנאדם בלחץ מטורף ברוב המקרים האייפד או האייפון של הבנאדם הוא משהו שהוא עליו עשרים וארבע שעות ביממה. אותו הבנאדם לא יסכים לעולם להגיע לאיזשהו אתר אינטרנט מוזר שמראה כמה תמונות של אייפדים שבורים ותו לא. למען האמת, הדבר החשוב ביותר הוא השכנוע, הצבעים המרגיעים, תמונות של לקוחות עבר והווה, אפילו תמונות של הצוות יכול לעזור!

מה עוד חשוב באתר אינטרנט?

באתר אינטרנט שכזה מאוד חשוב גם הפן המכירתי, הרי אם אנחנו באמת רוצים למכור מהאתר וממש לעשות מזה כסף חשוב מאוד לבנות אתר שבמינימום של קליקים אנחנו יכולים להגיע למוצר שאנחנו מחפשים ולרכוש.

קידום של אתרי אינטרנט

תחום האייפונים והאייפדים מאוד מורכב וגדול, בעולם האינטרנט אתם יכולים להיות בטוחים כי מאוד קשה להביא אתר בתחום כזה, במילים קשות כמו תיקון אייפד, או תיקון אייפון, אתם צריכים שהאתר שאתם בונים שיהיה אתר אינטרנט מגולח למשעי, כלומר- חד וטוב, איכותי ומהיר. תחום ועולם מעבדות תיקוני האייפון והאייפד הוא עולם שלם שהוא מאוד מורכב וקשה באינטרנט. ההמלצה האישית שלי, כאשר מישהו מבקש מכם לבנות אתר אינטרנט שכזה, תדברו איתו על הממשק משתמש, תדברו ותבררו שאכן אתם צריכים ויכולים לפגוע בדיוק ברצון הלקוח.