אחד האמצעים המוצלחים ביותר לפרסום בתי מלון באופן כללי, ובתי מלון בירושלים בפרט, הוא רשת האינטרנט. בעוד שבעבר אמצעי הפרסום המקובלים היו הרדיו, הטלויזיה והעיתונות, הרי שבעשרים השנים האחרונות, תחום הפרסום כולו עבר מהפך, במיוחד בתחום של תיירות ומלונות. מאחר ואחד המקומות התחרותיים ביותר בענף התיירות הוא ירושלים, במאמר זה נתמקד בפרסום מלון בירושלים באמצעות בניית אתר אינטרנט.

מלון בירושלים – שיטות פרסום שונות באינטרנט

אם אתם מתכננים לפרסם בתי מלון בירושלים, אתם יכולים קודם כל להעזר במספר אתרים קיימים. כך למשל, ניתן לפרסם מלון בירושלים במגוון אינדקסים של ענף התיירות והמלונאות. באמצעות חיפוש מהיר, תגיעו ללפחות חמישים או שישים אתרי תיירות, ביניהם אתרים קטנים וגם פורטלים גדולים וידועים, אשר יביאו לחשיפה מאסיבית של המלון בפני הגולשים.

אמצעי נוסף לפרסום המלון הוא באמצעות מודעות פרסום 'באנרים' באתרים שונים ברשת. ניתן לפרסם גם באתרים גדולים שמיליוני גולשים מבקרים בהם מדי יום, או מדי שעה. כמובן שניתן לנצל גם את הרשת החברתית פייסבוק לצורך העניין.

מלון בירושלים – בניית אתר

לאחר שנצלתם את כל המשאבים שהאינטרנט מקצה לכם, אפילו בחינם לפעמים, כדאי מאד שתדאגו לבנות למלון שלכם אתר מקצועי. לפעמים אנחנו טועים לחשוב שאתר טוב הוא אתר אסתטי, יפה לעין, אבל למעשה, ישנם אתרים שנראים לא משהו והם נחשבים למוצלחים ביותר. מבחן התוצאה הוא שקובע, כך שחשוב שתדעו שהאתר שלכם לא חייב להיות שיא היופי, אבל הוא כן חייב לעמוד במספר כללים.

האתר חייב לכלול את כל השירותים שבית המלון שלכם מציע ללקוחות. אם מדובר במלון מסוג בית מלון בוטיק בירושלים, הרי שיש לפרסם אותו ככזה, ואז לפרסם באתר שירותים כמו למשל שירות חדרים, סוויטות במלון, סוגי חדרים, ארוחת ערב ובוקר שמוגשים במלון, אטרקציות בסביבת המלון ועוד.

כדאי מאד להעזר באתרים שכבר קיימים, של בית מלון בירושלים שכבר פועל ומצליח בזכות אתר האינטרנט שלו. תוכלו לשאוב ולקבל משם הרבה מאד רעיונות לאתר שלכם, כך שהאתר שלכם יזכה גם כן לחשיפה גדולה ולמעגל לקוחות נרחב, אשר יהפוך להיות מעגל לקוחות קבוע ומרוצה שלכם.