כשבונים אתר אינטרנט, ולא משנה באיזה תחום – בתחום של מקלחונים, סדנאות שוקולד, יוגה, או שיעורים פרטיים – חשוב מאד להקפיד על מספר כללים. במאמר הבא תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש בנושא של בניית אתרי אינטרנט לחברת הובלות בדיוק כמו שנבנה האתר של חברת קבוצת ההובלות.

נראות האתר

טעות מספר אחת של בוני אתרים היא לחשוב שהצלחת האתר תלויה אך ורק במראה של האתר. הרבה בוני אתרים משקיעים הרבה מאד זמן וכסף בגרפיקה מתוחכמת, באנימציה וכל מיני דברים נחמדים שבאמת מעלים חיוך על שפתיו של הגולש. אבל, כדי שהגולשים בכלל יגיעו לאתר שלכם, חשוב שהאתר שלכם יהיה בנוי בצורה נכונה, על מנת שימוקם במיקומים גבוהים במנועי החיפוש כדוגמת גוגל.

אז מה זה בעצם אומר, אתר שבנוי בצורה נכונה? אם כן, אתר שבנוי בצורה נכונה הוא לא אתר שהצבעים בו תואמים והפונטים יפים, אלא אתר שיש בו את התוכן הממצה והאיכותי ביותר. ממש לא צריך למלא את האתר במאמרים חסרי תכלית עם מילות מפתח. מספיק שהאתר שלכם כולל קטגוריות חשובות שהגולשים מחפשים, כמו למשל סוגי ההובלות שאתם מבצעים, האם אתם נותנים שירותים נוספים כמו פוליש וניקיון שירותים מוספים שאתם מספקים, כדוגמת שירותי אריזה לפני הובלה, מכירת חומרי אריזה, איזורי הפעילות שלכם, כמו למשל הובלות במרכז או הובלות בצפון וכן הלאה, ומובטח לכם שהאתר שלכם יהיה אתר מצליח.

חשוב להשקיע באתר באופן שוטף, ולא רק במהלך ההקמה שלו. חשוב שתהיה באתר שלכם פעילות שוטפת, שתכלול העלאת תכנים, סרטונים, תמונות, תגובות של גולשים וכן הלאה.

איך מקימים את האתר?

אם אתם מעדיפים, תוכלו להקים את האתר בעצמכם, אך אנחנו ממליצים לכם לשכור בונה אתרים מקצועי ולהפקיד בידיים שלו את מלאכת בניית האתר. בוני אתרים מקצועיים מכירים את החוקים של בניית אתר כך שיהיה מותאם בצורה מיטבית לדרישות של גוגל. בנוסף, בוני אתרים יוכלו לבנות לכם אתר שנראה טוב, באמצעות תבניות מיוחדות שהם מכירים. אתר חינמי מבוסס בדרך כלל על תבניות פשוטות יחסית, שלא ממש יענו על הצרכים שלכם כחברת הובלות גדולה שמחפשת להגדיל את קהל הלקוחות שלה באופן משמעותי. מעל לכל, בוני אתרים ישקיעו באתר שלכם זמן, מה שלכם, בתור בעלים של חברת הובלות, כנראה אין.