כשאתם צריכים הלוואה, אתם לא רק מחפשים מי יהיה מוכן לתת לכם את ההלוואה הזאת, אלא מי יהיה מוכן לתת לכם אותה בתנאים הטובים ביותר. בדיוק מהסיבה הזאת, עליכם להיות מוכנים היטב לקראת הפנייה לגופי האשראי השונים, על מנת שתדעו שאתם מצידכם עשיתם את הטוב ביותר על מנת להשיג את התנאים הטובים ביותר. הנה מספר טיפים שיסייעו לכם.

התכוננו היטב

כאשר אתם מבצעים פנייה לגופי אשראי, עליכם להיות מוכנים היטב וזה אומר להתלבש בצורה מכובדת, להיות מסודרים, וכמובן לבוא מוכנים עם כל הדרישות שלכם, ההסברים והסיפור המקצועי שעומד מאחורי הצורך בהלוואה

הכינו חומר כתוב

הבנק רוצה לתת לכם הלוואה, אבל תחילה הוא ירצה לבחון את מצבכם, ואת יכולת ההחזר שלכם. לשם כך הוא צריך מקסימום פרטים על העסק שלכם ועליכם, ואת זה תוכלו לספק לו רק באמצעות מסמך כתוב. הכינו מסמך כזה, רצוי בסיוע איש מקצוע והגישו אותו לבנק בפגישתכם איתו.

היו מוכנים לכל

החלום שלכם הוא שלכם, ולא של הבנק. ייתכן מאוד שהבנק יסרב לבקשתכם על בסיס מגוון שיקולים. עליכם לזכור שמדובר בשיקולים מקצועיים בלבד, ולא בעניין אישי. אם סורבתם פעם אחת, נסו אצל בנקים נוספים המעניקים הלוואה לעסקים, או בגופים חוץ בנקאיים


בנו הלוואה לעסק אופטימלית מבחינתכם

לפני שאתם ניגשים לבנק, עליכם להכין לעצמכם תכנית הלוואה לעסק. למה אתם צריכים את ההלוואה, למה היא תשמש, איך תחזירו אותה, מה המקסימום שאתם רוצים לקחת, ומה המינימום שאתם צריכים. העלו הכל על הכתב, והגישו גם את זה לבנק.

היו אופטימיים

אופטימיות היא עניין מדבק. אם הבנק ירגיש שאתם כבויים, הוא יחשוב שמדובר במקרה עם סיכון גבוה לכשלון, וימנע ממתן הלוואה. היו אופטימיים ומלאי תשוקה לגבי העסק שלכם, ממש כמו ביום שהקמתם אותו.

לא קיים עסק שלא הזדקק בזמן כזה או אחר לשירות של הלוואה לעסקים. כולם עוברים את זה, וכעת גם תורכם הגיע. לא קרה שום דבר, זו היא התנהלות נורמלית של עסק, ואם אתם יודעים לנהל את העסק שלכם היטב, אתם בוודאי מודעים גם לזה.