פארקים תעשייתיים מוקמים על ידי רשויות מוניציפאליות שונות. על ידי ערים ועל ידי מועצות אזוריות. המטרות של הקמת פארקים כאלו הן רבות. הרשויות השונות מחפשות מקורות הכנסה מעסקים אשר יעבדו בתחום האזור שלהן. הן גם מחפשות תעסוקה לתושביהן ועוד מטרות.

 

צריך לבדוק להשקיע במשרדים בפארק תעשייתי

 

כל מי שמעוניין להשקיע את הכספים שלו ברכישת נדלן, צריך לשקול גם אופציה להשקיע בפארק תעשייתי. פארק תעשייתי שמתוכנן בצורה טובה ימשוך אליו עסקים רבים. תמיד יהיה בו ביקוש למשרדים להשכרה. משרדים להשכרה בפארקים כאלו הם משרדים שימוקמו בתוך בניינים גבוהים וגדולים. עסקים שונים יכולים לשכור שם שטחים בגדלים שונים.

 

צריך לבדוק את תוכניות הפארק

 

חשוב מאוד להשקיע בפארק שיש לו עתיד מבחינה כלכלית. צריך לראות שהפארק ממוקם במקום אטרקטיבי. שהוא קרוב לנתיבי תחבורה, שיש לו עתודות שטח להתפתח. שיש באזור אוכלוסיה טובה שיכולה להיות מועסקת שם ועוד. נתונים אלו חשובים להתפתחות העתידית של הפארק.

 

צריך לרכוש משרדים במקום טוב בפארק

 

המטרה של כל מי שמשקיע במשרדים כאלו היא להשכיר אותם לטווח ארוך. הרצון הוא למצוא שוכר טוב להרבה שנים. ובכך לקבל תשואה טובה ללא סיכונים גדולים. על פי זה צריך לבדוק את ההשקעה . למיקום בתוך הפארק יש משמעות. יש גם משמעות לכך שרוכשים את המשרדים בתקופה טובה במחירים טובים. כך שיהיה אפשר למצוא את השוכרים הנכונים.

 

צריך להתייעץ עם מומחי נדל"ן

 

צריך להתייעץ עם מומחה נדלן לפני הרכישה. מומחה יכול לבדוק הרבה אלמנטים הקשורים בהקמת הפארק והתנהלותו, כולל התנהלות של הרשות המוניציפאלית שמקימה אותו. הוא יכול לתת את המלצותיו כדאי להקשיב להם ולהפנים אותם. בצורה כזאת אפשר לעשות השקעה זהירה ונכונה. שתהיה טובה לטווח ארוך.

 

צריך לתחזק משרדים להשכרה

 

לאחר הרכישה צריך לתחזק את המשרדים. לקוחות שנמצאים בבניינים של  משרדים להשכרה מעוניינים לקבל שירותים מתאימים בבניין שבו הם ממוקמים. מדובר בשירותי ניקיון, שמירה ומודיעין, תחזוקת מעליות ומערכות תקשורת אחרות ועוד. חברת ניהול מנוסה תדע לטפל בכל העניינים האלו. היא תדע לתת את השירותים הללו. בהרבה מקרים השירותים הללו יינתנו על ידי חברות חיצוניות. ועלותם תמומן מדמי הניהול החודשיים.