רו"ח בתל אביב מקבל כל העת עבודה מעסקים שונים הפזורים בעיר הגדולה הזאת. תל אביב משופעת בעסקים מתחומים שונים. עסקים ארציים וגלובאליים. יש בתל אביב פירמות רואי חשבון גדולות מאוד, ויש משרדי רו"ח קטנים. כל לקוח צריך למצוא את הרו"ח המתאים לנישה והעסק שלו.

 

מצא רו"ח מתאים

 

תוכל לחפש רואה חשבון במספר דרכים. דרך אחת על ידי קבלת חוות דעת והמלצות מלקוחות שונים שעובדים עם הרו"ח ומרוצים מעבודתו. דרך אחרת, לא פחות טובה, היא למצוא משרד רו"ח בתל אביב שיש לו אתר מושקע באינטרנט. אתר מושקע ומקצועי מעיד על רצינותו של בעליו. לכן אפשר לסמוך על רואה החשבון ולהזמין אצלו עבודה.

 

קבע נהלי עבודה מסודרים

 

ראשית, צריך שיהיה לך אפשרות לתקשורת קבועה עם הרואה חשבון שלך על בסיס קבוע. הוא היועץ שלך בנושאי מיסוי שונים, ובנושאים כלכליים שונים. בנוסף צריך לקבוע ישיבות על בסיס קבוע. כל כמה חודשים ישיבה על מאזני בחן לחברה. אחת לשנה ישיבה על מאזן שנתי.

 

קבל ממנו ייעוץ בנושאים כלכליים שונים

 

אתה צריך שרואה החשבון ייצג אותך ואת חברתך בפני רשויות המס הרשמיות. מס הכנסה ביטוח לאומי, מס ערך מוסף ועוד. בנוסף אתה צריך להיוועץ בו בנושאים מיוחדים לפי הצורך. ייעוץ במכרזים גדולים, ובדיקת תחשיבים. לעיתים כשרוצים להיכנס להשקעות בחברות אחרות צריך לבקש שיכין חוות דעת מתאימה על החברה כולל בדיקת נאותות.

 

התייעץ עימו בנושא פיתוח של החברה

 

לעיתים, אתה רוצה להיכנס לנישה חדשה שאינה בתחום עיסוקך. לעיתים אתה רוצה לפתוח סניף במקום אחר בארץ. לפעמים אתה רוצה לקבל השקעה מגופים שונים לצורך פיתוח. רואה החשבון יכול לייעץ לך בנושאים שונים אלו, כולל בנושאי תמיכה ותמריצים ממשלתיים שונים.

 

בקש לקבל עדכונים בזמן אמת

 

לעיתים הממשלה יוזמת שינויים בחקיקה ובמיסוי. לא תמיד בעל העסק מודע לכל הניואנסים הקטנים של התיקון לחוק. בקש מרואה החשבון שייתן לך עדכון שטוף בנושאים אלו כולל מתן פרשנות שוטפת לכך. היערכות לקראת שינוי בזמן אמת, יכולה לחסוך כסף רב לעסק. רואה חשבון טוב יכול לעשות את כל הדברים הללו. הוא יביא ערך מוסף גבוה לעסק.