אם יש לכם דירה ישנה, כזו שקיבלתם בירושה או כזו שלא עשו בה שימוש זמן רב, תוכלו למכור אותה או כמובן, להשכיר אותה, על מנת שתוכלו לקצור רווחים. במקרים אלו, לפני שתפרסמו את המודעה למכירה או להשכרה, חשוב להתחיל בעבודה מקדימה לצורך פינוי דירה מכל האביזרים והאלמנטים אשר לא נחוצים בה, ואף תוכלו להעלות את ערכה.

 

לפניכם טיפים לצורך השבחת ערך נכס נדלן באמצעות שירותי פינוי דירה.

 

• חברות המספקות שירותים של פינוי בתים או פינוי דירות ישנות יכולות לאפשר לכם לרוקן את הנכס לפני שיפוץ מאסיבי או לפני מכירה או השכרה של הנכס, בעת תהליך הפינוי הדירה נוכל ליהנות משירות אפקטיבי שיעניק לנו ריקון מלא מכלל החפצים והמסמכים בנכס.
• בעת פינוי דירות ישנות אנחנו יכולים לגלות את החלל מחדש, לעיתים, כאשר יש עומס, בעיקר בדירות ישנות במיוחד, אנחנו לעיתים לא יכולים לראות את הפוטנציאל של הנכס, רק לאחר ריקון הדירה, נוכל לגלות זאת.
• דירות ישנות היו ויהיו תמיד פחות רלוונטיות מדירות חדשות, אך בשביל להעלות את ערכן של דירות ישנות אנחנו לא תמיד צריכים להשקיע סכומים רבים של כסף, לעיתים, גם צבע לדירה ומעט טיפוח יוכלו לעשות זאת.
• בדירות או בתים ישנים בהם יש רהיטים או אלמנטים קבועים לקיר, כמו ארונות קיר ישנים או ספריות ישנות, מומלץ להוציא אותם – על מנת להשוות לדירה מראה חלק ומעניין יותר, מאשר ארון ישן הסוגר את חדר השינה.
• השבחת ערך נדל"ן תוכל לאפשר לנו לקבל יותר כסף בעבור הנכס, לכן, חשוב ומומלץ לעשות עבודה מקדימה ולרוקן בצורה מסודרת את כל החפצים הישנים, להוריד תמונות ישנות, להוציא מכשירים חשמליים, ובוודאי שריהוט, וילונות, שטיחים – וכל מה שגורם לנכס להיראות ישן ולא אטרקטיבי.

 

נדל"ן הינו אחד הנכסים היקרים ביותר שיכולים להיות לאדם, ולכן, מדובר בנכסים שכדאי מאוד להשקיע בהם, אם קיבלתם בירושה דירה או בית ישן, השכרה או מכירה של הנכס הינה כדאית – אבל פינוי של הנכס לפני המהלך – יעלה את ערכו בפני הלקוח הפוטנציאלי.