המשרד הוא הבית

 

הבחירה במשרד להשכרה בו תשהו במהלך היום צריכה להיות מושכלת.
ידוע כי המצאותנו בחלל מסוים משפיע רבות על תפקודנו. כפי שביתנו מעוצב בצורה הגורמת לנו לרצות להמצא בו או לא, כך גם המשרד בו תבחרו לעבוד, צריך להבחר על פי שיקול דעת המתחשב בפרמטרים חשובים. אי לכך, סללנו לפניכם את הדרך שתסייע לכם לבחור את המשרד הנכון ביותר בעבורכם.

 

חלל

 

האם הינכם זקוקים למשרד גדול או למשרד קטן ? האם חשוב לכם לאחסן ספות רבות במשרד או שמא תסתפקו בשתי כורסאות מהודרות לצורך מפגשים ? האם ברצונכם לשדר אינטימיות או קרירות ? תשובתכם לכל השאלות תסייענה לכם להבין אם החלל הנדרש לכם צריך להיות קטן, בינוני או גדול.

 

גובה השכירות

 

כאמור, הוד והדר צועדים יחדיו עם שכירות גבוהה. ככל שמשרדכם יהיה מהודר יותר, ממוקם במיקום מבוקש יותר, יכלול תשתיות רבות יותר, ישדר יותר יוקרה, כך ייגבו מכם דמי שכירות גבוהים. נשאלת השאלה: האם בכל מחיר חשובים לכם המיקום ? היוקרה ?

 

התשתית ?

 

יש מקרים בהם שיקולים אלו הם זניחים לעומת פרמטרים אחרים. לכן זכרו: המחיר היקר ביותר אינו בהכרח המחיר הנחוץ ביותר עבורכם.

 

ריהוט

 

האם חשוב לכם ריהוט פונקציונאלי בלבד או שמא ריהוט המעוצב באופן יוקרתי , בעל שם ומוניטין, המרשים ביופיו ? הפתגם הידוע "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו" אינו תופס במקרה של משרדכם, שכן מראהו החיצוני יקבע רבות את יחס הלקוח אליכם.
נשאלת השאלה מהו העיצוב הרצוי לריהוטכם ? מה ברצונכם כי הוא ישדר ? האם ריהוט המשרד הקיים ממלא פונקציה זאת ?

 

כשצריך לאכול

 

רציתם להתאוורר מן המשרד ? לאכול ארוחת צהרים מפנקת בהפסקת
הצהריים שלכם ? ודאי לא תסתפקו בכריך שהכנתם בבית. הפינוק הגדול יימצא בבית קפה או במסעדה, לכן חשוב כי משרדכם ימוקם בקרבת מקום לבתי מזון. אלא אם כן תחליטו כי אוכל אינו חלק מהנאות החיים, שכן הגעתם לעבוד. בחירתכם בידכם !