הרבה אנשים רואים פוטנציאל עסקי בכסף שיושב בצד, רואים את ההזדמנות לעשות כסף מכסף, השאלה היא כיצד עושים זאת. לשם כך ניתן לפנות למספר אופציות של השקעה ולהיעזר במספר גורמים. המשותף לכל הדרכים הוא שבכולם טמון סיכון ובכולם יש להבין בתחומים מגוונים על מנת להצליח. אחת מהאופציות הפופולאריות היא פנייה אל בית השקעות שמרכז עבור בעלי ההון ידע מקצועי ואקטואלי ומבחר אנשי מקצוע.

 

מהן האופציות?

 

בבתי השקעה ניתן למצוא מגוון רחב היקף של תחומים להשקעה. ברוב המקומות ניתן לבחור בין קרנות גמול ופיצויים, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל וכדומה. לאדם מהשורה הכותרות הללו לא יגידו הרבה ובטח שריבוי האופציות לא יקלו עליו את הבחירה. על כן על בית השקעות לדעת להציג את המבחר, אך במקביל גם לדעת כיצד לנתב כל לקוח אל עבר האופציה הנכונה לו אישית וזאת ע"פ רמת הסיכונים שהוא מוכן ליטול, סכום הכסף, נזילות הסכום וכדומה.

 

מהן השיקולים בעת בחירת בית ההשקעות?.

 

כשם שאדם יכול להחליט שהוא שם את הונו על השקעה באופציה של משרדים להשכרה בהרצליה ולא בעיר אחרת ושע"י רכישת משרדים להשכרה בהרצליה הוא מצליח להחזיק ברכוש שתמיד יהיה לו ביקוש עקב מיקומו האסטרטגי , כך הוא יכול להחליט שהוא שם את הונו בבית השקעות כזה או אחר, השאלה היא כיצד לבחור. על כן כשם שהשקעה באופציה של משרדים להשכרה בהרצליה היא מושכלת ומתחשבת בנתונים שונים כגון מפת פקקים, ריבוי אזורי התעסוקה במקום ונוחות הגישה ע"י התחבורה הציבורית, כך על בית השקעות להכיל נתונים אקטואליים כגון צוות אנליסטים, רזומה חיובי, שקיפות מלאה, חוסן כלכלי, שירות מהיר, דמי ניהול הגיוניים וכדומה.

 

מיהו הג'וקר?

 

בחירה בבית השקעות בעל רזומה תשואות גבוה אינו סוף הסיפור, כל השקעה צריכה את הג'וקר הפרטי שלה, את האדם שינצח על כל התהליך וילווה אותו בצורה אישית ואכפתית. על כן האדם שינהל את תיק ההשקעות צריך לדעת החזיק בכול התכונות הנ"ל כאשר הקריטריון הקובע הוא רזומה ההצלחות שלו. בנוסף יש לוודא שגובה העמלה שהוא גובה אינו מופרז ושהוא זמין בכול עת.