חדשות - צרכנות וכלכלה

חדשות - צרכנות וכלכלה
 1. המנתח שמתעקש לבצע השתלת הראש
  ב-30 השנים האחרונות עובד מנתח מוח מאיטליה, דוקטור סרג'יו קאנאברו על מה שהוא מגדיר: "ההליך שישנה את האנושות" - השתלת ראש אדם בגוף של אחר. לטענתו, בשלב הראשון הוא יוכל להציל חיים של חולים רבים, בעתיד - אולי אפילו להעניק לכולנו חיי נצח. אז למה הוא נתקל בספקנות וזלזול מהקולגות?

 2. אלוף העולם שותף בסטרטאפ ישראלי
  פלויד מייוות'ר, אלוף העולם באגרוף והמתאגרף הרווחי בכל הזמנים, הודיע כי יהפוך לשותף ופרזנטור של משחק Wild Poker מבית פלייטרקס הישראלית. "ברגע שהתחלתי לשחק במשחק, ידעתי שאני רוצה להפוך להיות חלק מהסיפור הזה", הסביר.

 3. נגב קרמיקה ייסגר, העובדים יפוטרו
  140 העובדים במפעל נגב קרמיקה שבירוחם יאבדו את אבודתם לאחר שבית הדין לעבודה קבע כי המפעל ייסגר. בשבועות האחרונים ניהלו העובדים מאבק חריף נגד סגירת המפעל בו הועסקו, לעתים במשך שנים רבות. יו"ר ועד העובדים: "מאוכזב, לאן יילכו עכשיו העובדים?"

 4. פרצת אבטחה נחשפה ב"עלי אקספרס"
  דווקא בשיא עונת הקניות ברשת נחשפה פרצת אבטחה בפלטפורמת הקניות המקוונות "עלי אקספרס". הפרצה אפשרה להאקרים לגנוב בקלות פרטי אשראי של משתמשים, ביו היתר באמצעות הצגת קופון מזוייף שלחיצה עליו ומילוי פרטי האשראי תעביר אותם לידיו של ההאקר באופן מיידי. הפרצה נתגלתה ע"י חברת צ'ק פוינט ותוקנה בתוך יומיים

 5. כץ: אפעל להוריד את המיסוי לרכבים‎
  השר נאם בפני אנשי ענף הרכב והתייחס למיסוי המגיע לקופת המדינה מכלי רכב חדשים. "הקופה הציבורית התמכרה להכנסות מענף הרכב", טען. "אפעל להוריד באופן דרסטי את המיסוי על הרכב, ולעודד שימוש בתחבורה ציבורית"