חדשות - צרכנות וכלכלה

חדשות - צרכנות וכלכלה
 1. איך מתכננים את החופשה האידיאלית?
  הישראלי הממוצע נופש בחו"ל בין שלוש לארבע פעמים בשנה. אם התלבטתם לגבי אורך הנסיעה הבאה שלכם, מחקר הולנדי חדש מגלה את הסוד לתכנון החופשה המושלמת בה תהנו מתחילתה ועד סופה: מה עדיף, גיחות קצרות למספר רב של יעדים או חופשה ארוכה ומספקת באזור אחד?

 2. איזה יין מצליח לעמוד בציפיות?
  השף רן שמואלי ועורך חדשות החוץ ערד ניר, שהוא גם יינן חובב, יצאו למבחן טעימה עיוורת של יינות לקראת ראש השנה. יחד הם בדקו באיזה יין תקבלו את התמורה הכי טובה לכסף - ובמחיר שפוי. צפו

 3. חוק "שכירות הוגנת"? המתווכים מצפצפצים
  החוק המדובר שנועד לאפשר שכירות הוגנת נכנס היום לתוקף, אך בשטח מתווכי ובעלי הדירות כבר מנסים לעקוף את החוק. ח"כ סתיו שפיר הגיעה לאולפן לענות על השאלות ולהגיב על ההקלטות בהן נשמעים מתווכים שלא פועלים ברוח החוק

 4. תלונות על השירות שניתן בפרטנר TV
  שירות הטלוויזיה של פרטנר הושק באופן חגיגי תוך הבטחה להיות האלטרנטיבה הזולה בשוק. אבל האם המחיר הנמוך בא על חשבון השירות? לקוחות שהתחברו מספרים שנדרשו לחכות זמן ארוך במיוחד לטכנאי - שלעתים כלל לא הגיע. פרטנר: "מתנצלים מעומק הלב"

 5. הזמינו חופשה, וחויבו בתשלום נוסף
  I TRAVEL הוא אתר פופולארי להזמנת חופשות עם אלפי משתמשים מדי יום. אלא שמתלונות שהגיעו אלינו מתברר שחלק מהלקוחות חויבו בסכומים של מאות שקלים, זמן רב אחרי שכבר הזמינו את החופשה ושילמו את מלוא הסכום: "עוקצים אותנו"